رویه‌های بازگرداندن کالا

7 روز ضمانت بازگشت کالا
رضایت‌  مشتری همواره  اولویت‏‌ اول سپنتا پیچ گستر می باشد و تمام کارکنان و مجموعه سپنتا پیچ در این راستا می‏‌کوشد تا همه سفارشات در شرایط مطلوب و مورد انتظار مشتری ارسال شود . 
کلیه محصولات ، دارای گارانتی و ضمانت سلامت کالا هستند و می بایست از نظر فیزیکی و ظاهری  و فنی به صورت سالم و مطابق درخواست ، به مشتریان تحویل شوند.
با  این وجود ممکن است مشتریان پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی تمهیداتی در چارچوب خدمات پس از فروش به شرح ذیل در نظر گرفته شده است.

1-انصراف از خرید 

اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات سپنتا پیچ (به شماره تلفن 66867386-021) اطلاع داده شود.
در صورت ارسال مصرف كننده هفت روز كاري براي انصراف از خرید خود بدون تحمل جريمه زمان دارد، در صورتی که بسته بندی محصول سالم باشد، تنها هزينه تحميلي بر مصرف كننده هزينه ارسال و باز پس فرستادن كالا خواهد بود.

2- محصول خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت دارد

این تفاوت ظرف مدت  24 ساعت کاری می بایست به سپنتا پیچ  اطلاع داده شود.
 در صورتیکه این تفاوت از روی لیبل مشخصات فنی یا بسته بندی قابل تشخیص باشد، کالا باید بدون استفاده و پلمپ،به سپنتا پیچ بازگردانده شود در صورت باز شدن پلمپ و کارتن یا استفاده از کالا امکان رسیدگی به درخواست مشتری وجود ندارد.

این بند  مغایرت  له شدگی کارتن و بسته بندی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، کاربرد غیر معمول، نگهداری  نامناسب  را شامل می‌شود.

مسئولین فنی ظرف مدت 3 روز کاری از دریافت کالا به بررسی مغایرت  پرداخته و در صورت تایید کارشناس، کالا برای مشتری تعویض می گردد. در صورت عدم تایید کارشناسان کالا برای مشتری پس فرستاده می شود.


3- محصول خریداری شده از نظر ابعادی و پوشش کاری  مغایرت دارد

در صورت مغایرت ابعادی یا پوشش کاری با استاندارد و درخواست ، مشتری  باید حداکثر تا 1 روز کاری پس از دریافت کالا، به کارشناسان  سپنتا پیچ اطلاع دهد. 
 


4- محصول خریداری شده از نظر مشخصات فنی  مغایرت دارد

در صورت مغایرت فنی شامل جنس و متریال محصول، تست انالیز شیمیایی، تست های خواص مکانیکی شامل تست کشش و سختی و ضربه و غیره ...  با استاندارد کالای درخواستی
تنها با گزارش آزمایشگاه شخص ثالث با گواهی نامه 17025، محصول تا 7 روز کاری قابل عودت و جایگزینی می باشد.


محاسبه هزینه عودت محصول
در صورتی که وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش سپنتا پیچ برسد، هزینه‌های ارسال به عهده فروشنده سپنتا پیچ است.
-   در صورت انصراف از خرید،یا تایید نشدن مغایرت توسط کارشناسان سپنتا پیچ ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.